Regulamin konkursu walentynkowego

REGULAMIN KONKURSU
POSTANOWIENIA OGÓLNE

1 Konkurs jest organizowany pod nazwą „Wymaluj swoją walentynkę” i jest zwany dalej:

2. Organizatorem Konkursu jest kawiarnia Retro Café i Bartłomiej Gradecki.

3.Konkurs zostanie przeprowadzony wyłącznie w Internecie na profilu Facebook-owym Czekolada-Retro Café od dnia 14.02.2015 (od godziny 22.00) do dnia 15.02.2015 (do godziny 23.59.59)

WARUNKI I ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE

1.Uczestnikiem konkursu („Uczestnik”) może być każda para, która jest Fanem profilu Czekolada - Retro Café na Facebooku. Przez Fana rozumie się osobę, która kliknęła „Lubię to” na profilu Czekolada- Retro Café i tym samym zyskała status Fana.

2. Uczestnik musi zgłosić chęć udziału w Konkursie mailowo do 13.02.2015 do godziny 20, następnie o umówionej godzinie stawić się w lokalu Retro Café przy (Moniuszki 11 w Łodzi), następnie Pan wykonuje makijaż swojej wybrance. Po wykonanym makijażu, efekt pracy zostaje uwieczniony na zdjęciu. Zdjęcie zostanie umieszczone na fp Czekolada- Retro Café. Zwycięzcą zostanie osoba, której zdjęcie uzyska największą liczbę polubień na profilu kawiarni.

1.Nagrodą w Konkursie jest:

a. od Bartłomieja Gradeckiego po jednym flakonie perfum dla niego i dla niej
b. od Café Retro zaproszenie na degustację dwóch dużych czekolad z oferty kawiarni.

Zwycięska para zostanie powiadomiona o wygranej telefonicznie. Wyniki zostaną oficjalnie ogłoszone na fp Retro Café w przeciągu 24 godzin od zakończenia konkursu.

DANE OSOBOWE UCZESTNIKÓW KONKURSU

1. Warunkiem udziału w Konkursie jest podanie przez Uczestnika Konkursu prawdziwych danych osobowych, tj.: Imion, adresu konta poczty elektronicznej, numeru tel. kontaktowego niezbędnych do przekazania nagrody.

2. Przystępując do Konkursu i akceptując niniejszy regulamin Uczestnik wyraża zgodę na
przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez Organizatora. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia Konkursu oraz w związku z wydaniem nagrody.

3. Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na opublikowanie swojego zdjęcia konkursowego na fb Czekolada-Retro Cafe.
 
© 2013 Czekolada Retro Cafe, Moniuszki 11 Łódź | Joomla Template by vonfio.de