Aktualności
Warsztaty "Przyjemność Ruchu"

 

Zapraszamy

22.06.17 o godzinie 18.00. na bezpłatny krótki warsztat "Przyjemność Ruchu", jaki jest wstępem do pogłębionych warsztatów, które pomagają lepiej czuć i akceptować swoje ciało, swój wewnętrzny głos, swoją duchowość. Spotkanie ubarwi swoją muzyką Lucjan Wesołowski (Lucyan).


 

Podczas spotkania poznamy techniki relaksacyjne, które przybliżą Nas do Siebie. Zwolnisz tempo, poczujesz lepiej siebie.

"Przyjemność Ruchu”, na czym polegają warsztaty?

Często jest tak, że spędzamy dużą część naszego życia na planowaniu przyszłości lub rozpamiętywaniu przeszłości. Tak krótko żyjemy w "tu i teraz", tak rzadko czujemy siebie, spotykamy się z tym, co w nas jest. Zapraszam Cię na podróż w głąb siebie, do spotkania się z ruchem, który zbliża nas do siebie, który pomaga nam podjąć wyzwania po to, by żyć w zgodzie ze sobą. Podczas warsztatów będziemy wspólnie praktykowali ruch i bezruch. Ruch to życie, więcej energii, przestrzeń na więcej doświadczeń, na życie pełną piersią. Bezruch to naturalny stan zatrzymania, spokoju, relaksu. Podczas warsztatów poznasz narzędzia, które zbliżą Cię do głębszego czucia siebie samej/samego. Warsztaty odbywają się w oparciu o ćwiczenia fizyczne, medytacje, techniki oddechowe i relaksacyjne. Wszystkie te narzędzia pomagają poszerzyć samoświadomość. Zbliżają nas do miłującej obecności, do poznania wielu aspektów siebie samej/samego, w tym do pełnej akceptacji swojej seksualności, czucia miłości i piękna w oparciu o swoje wnętrze. Pogłębiony opis najbliższych warsztatów tutaj: http://rytmyzycia.pl/przyjemnosc-ruchu-warsztaty-lodz-1-07-2017/


Prowadząca: Agnieszka Czubak - trener rozwoju osobistego, prowadzi warsztaty pogłębiania świadomości przez ciało, nazywa je „Przyjemność Ruchu”, w tym z muzyką na żywo. (więcej: http://rytmyzycia.pl/o-mnie/)

Muzyk: Lucjan Wesołowski (Lucyan), multiinstrumentalista i kompozytor, który zagra na sitarze i fletach indyjskich "bansuri". www.lucyan.prv.pl; You Tube - Lucyan Tv.

Wstęp – konsumpcja.

 
Zapraszamy na koncert Eleny Kubíčkovej

 

Zapraszamy w dniu 16.06 (piątek) o godz.19 na koncert muzyki opartej na tradycji indyjskiej, w którym wystąpi artystka z Czech Elena Kubíčková, a towarzyszyć jej będzie polski muzyk Lucyan (Lucjan Wesołowski).Elena Kubíčková zagra na indyjskim instrumencie smyczkowym o nazwie ESRAJ, a Lucyan na sitarze i indyjskim flecie "bansuri".